Trochę o mnie

Witam na trasie i moim blogu !

Mam na imię Sebastian.

Tematyka bloga to przede wszystkim wszystko związane z moim nowym zajęciem – kierowcy zawodowego. Praca tego typu już od wielu lat zaprzątała moje myśli. Odejście z firmy działającej w branży, która tak naprawdę nigdy mnie nie interesowała spowodowało, że zaczynam coś nowego. Coś co mam nadzieję da mi w końcu satysfakcję z tego co robię. Będąc na trasie – codziennie w innym miejscu będę robił to o czym zawsze marzyłem – podróżował i jednocześnie zarabiał. Praca kierowcy, mimo że nie jest lekka to jednak daje pewną formę wolności, o której często marzyłem.
Mam również zamiar odgrzebać dawno zapomniane zainteresowania: fotografia i literatura, co również powinno wzbogacić ten blog.

Szczecin, 01.09.2018

Aktualizacja 19.01.2020
Witam ponownie. Od września 2018 roku sporo się zmieniło, choć dalej robię to co robiłem i aby nie zanudzać – dalej ta praca sprawia mi satysfakcję i jest coraz ciekawsza. Dlaczego ? Ponieważ rozszerzyłem kierunki o kolejne duże europejskie kraje. Jak mogliście zauważyć wcześniej moim celem były głównie Niemcy.
Mam nadzieję, że znajdę czas aby kontynuować blog. Niestety dłuższe trasy mogą mi to skutecznie uniemożliwić. No cóż – zobaczymy 🙂